mobile menu icon
responsive search icon
منوی پرتال پرشین پرشیا
لوگوی سایت پرشین پرشیا
ورزش
ورزش > مقالات ورزشی > فوتبال >اخراج رامین رضاییان به نفع یا ضرر پرسپولیس؟

اخراج رامین رضاییان به نفع یا ضرر پرسپولیس؟

بخش:فوتبال
Tuesday 4th of April 2017 18:21:31_______۱۳۹۶-فروردين-۱۵
فوتبال,رامین رضائیان

عرفان حاج‌بابایی؛ بدون شک مهم ترین خبر دیروز، حضور همزمان رامین رضاییان و برانکو ایوانکویچ در باشگاه پرسپولیس برای برگزاری جلسه ای جهت روشن شدن تکلیف ملی پوش طرد شده سرخ ها بود. خروجی این جلسه اما نه به کام رامین خوش آمد و نه به کام هواداران. طبق اعلام علی اکبر طاهری، مدیرعامل تیم پرسپولیس رامین رضاییان دیگر جایی در این تیم ندارد و می تواند جمع سرخپوشان را ترک کند.

اتفاقی که شاید خللی در قهرمانی سرخ ها در لیگ برتر وارد نکند اما قطعا از شیرینی آن خواهد کاست. با این حال کم نبودند افرادی که به اظهار نظر در این خصوص پرداختند. تصمیم قاطع برانکو موافقان و مخالفان زیادی داشت. عده ای معتقدند برانکو بهترین تصمیم را گرفت و مهره بی انضباط تیمش را به خوبی تنبیه کرد.

بعد از ماجرای ابتدای فصل و رفتن رامین به ترکیه ، درگیری با علیپور در اردوی امارات و نافرمانی از فرمان برانکو برای بازگشت به ایران دیگر صبر مربی کروات لبریزشد و برای اینکه دیگر حاشیه جایی در تیمش نداشته باشد، تصمیم قاطع را گرفت و  عذر رامین را خواست. موافقان تصمیم برانکو معتقدند که اخراج رامین رضاییان پای حواشی را از این تیم قطع می کند و این تیم با آرامش به سمت قهرمانی در لیگ برتر حرکت می کند.آنها بر این باورند که این کار، هم ریشه بازیکن سالاری را در پرسپولیس می زند و هم اقتدار و صلابت پروفسور را حفظ می کند.

اما بازتاب تصمیم برانکو در قبال رامین رضاییان، صرفا مثبت نبوده. بعضی دیگر می گویند فاصله نفرات جانشین رامین در پرسپولیس با او زیاد است. صادق محرمی با این که جوان با استعدادی است و بازی های خوبی هم از خود ارائه داده اما به هیچ عنوان بازیکن شش دانگی نیست و نمی توان به او اعتماد کامل داشت. منتقدین تصمیم برانکو می گویند پرسپولیس فقط درگیر لیگ برتر نیست و آن ها در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارند و حضور رامین در رقابت های آسیایی  می تواند کمک بزرگی برای سرخ ها در این راه پر فراز و نشیب باشد.
 

در غیاب او، سمت راست پرسپولیس دیگر آن طراوت و خطر سابق را ندارد. زوج رضاییان-احمدزاده هر دفاع چپی را از پیش رو بر می داشت امادر حال حاضر توان هجومی پرسپولیس در سمت راست کاهش محسوسی پیدا کرده است. به عقیده مخالفان، این تصمیم نه تنها از بار حاشیه های پرسپولیس کم نمی کند، بلکه بار دیگر برانکو و رضاییان را به تیتر یک اخبار تبدیل می کند و همین مسئله حتی حواشی مخرب سرخ ها را نیز بیشتر می کند. شرایط پرسپولیس با توجه به باخت مقابل الریان قطر و صنعت نفت کمی سخت شده و اگر این تیم مقابل پیکان هم امتیاز از دست بدهد، فشار بر روی برانکو و تیمش بسیار بیشتر خواهد شدو این برای تیم آزار دهنده است.مرغ برانکو یک پا دارد و بدون شک او پاسخگوی همه عواقب احتمالی تصمیمی که گرفته است خواهد بود.رامین حاشیه داشت اما عاشق پرسپولیس بود و این را بارها و بارها،هر دفعه که بندهای استوکش را سفت می کرد و به زمین می رفت ثابت کرد.عشقی یکطرفه که تب آن بیشتر رضاییان را خواهد سوزاند.

برگرفته از: خبرآنلاین
گردآوری و تنظیم:گروه ورزش پرشین پرشیا
www.persianpersia.com/sport

مروری بر دیگر مطالب 'فوتبال'تازه های فوتبال