mobile menu icon
responsive search icon
منوی پرتال پرشین پرشیا
لوگوی سایت پرشین پرشیا
ورزش
ورزش > اخبار ورزشی >ایران میزبانی جام جهانی کشتی را از دست خواهد داد؟

ایران میزبانی جام جهانی کشتی را از دست خواهد داد؟

بخش:اخبار ورزشی
Saturday 4th of February 2017 16:04:13_______۱۳۹۵-بهمن-۱۶
خبرهای کشتی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از این که ویزای حضور در ایران برای تیم‌ ‌ملی کشتی آزاد آمریکا صادر نشد، اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد که به دنبال راه حلی سریع برای این موضوع است. پس از این اتفاقات روسیه برای میزبانی جام جهانی اعلام آمادگی کرده است و با توجه به این که یکی از شرایط میزبانی رقابت‌های جام جهانی صدور ویزا برای تمام تیم‌های شرکت کننده است، این احتمال وجود دارد که میزبانی از ایران گرفته شود.

حمید بنی تمیم، نایب رییس فدراسیون کشتی در این رابطه گفت‌: روسیه پیش از این نیز خواستار برگزاری جام جهانی کشتی آزاد بود که پس از انصراف آن‌ها، میزبانی جام جهانی به ایران داده شد، اما حالا این کشور اعلام کرده است که اگر مشکلی در برگزاری این رقابت‌ها وجود دارد حاضر هستند میزبانی جام جهانی 2017 را بر عهده بگیرند.
 

حال باید دید با این شرایط آیا ایران از میزبانی جام جهانی کشتی آزاد محروم می‌شود یا این که اتحادیه جهانی تصمیم دیگری می‌گیرد.
 

جام جهانی کشتی آزاد اواخر بهمن‌ماه بین هشت تیم برتر جهان برگزار خواهد شد و اگر ایران بر موضع خود مبنی بر صادر نکردن ویزای تیم ملی آمریکا باقی بماند احتمال از دست دادن میزبانی این رقابت ها که قرار بود در کرمانشاه برگزار شوند وجود دارد.

برگرفته از: خبرآنلاین
گردآوری و تنظیم:گروه ورزش پرشین پرشیا
www.persianpersia.com/sport

مروری بر دیگر مطالب 'اخبار ورزشی'تازه های اخبار ورزشی