mobile menu icon
responsive search icon
منوی پرتال پرشین پرشیا
لوگوی سایت پرشین پرشیا
ورزش
ورزش > اخبار ورزشی >ترس وزارت ورزش از خروج کی روش و عدم بازگشت به ایران!

ترس وزارت ورزش از خروج کی روش و عدم بازگشت به ایران!

بخش:اخبار ورزشی
Tuesday 5th of May 2015 21:14:30_______۱۳۹۴-ارديبهشت-۱۵

علی کفاشیان شب گذشته در برنامه نود قول داد که مشکل کی روش فردا(امروز) حل می شود. او گفت که مالیات سرمربی تیم ملی پرداخت می شود و او می تواند با حل مشکل خروجی تهران را ترک کند. هرچند رییس فدراسیون فوتبال شرایط را بسیار عادی جلوه می دهد اما خبرهای تایید نشده ای در مورد عصبانیت سرمربی تیم ملی شنیده می شود.

سرمربی تیم ملی که قرار بود دو هفته پیش تهران را ترک کند به خاطر عدم پرداخت بدهی مالیاتی اشت که فدراسیون آن را تقبل کرده است در ایران ماندگار شده و به نظر می رسد که از این شرایط بسیار ناراضی است. کارلوس کی روش این روزها هرچند مصاحبه ای در این مورد نمی کند اما مرد پرتغالی حسابی از حاشیه های به وجود آمده برای ماندن اش در ایران ناراحت است و همه چیز را ادامه اتفاقات گذشته می داند.

 

هرچند وزارت ورزش بارها در مقابل کارلوس کی روش و مدل مدیریت اش در تیم ملی به اشکال محتلف انتقاد کرده بود اما به ناگاه موضع گیری در مورد سرمربی تیم ملی تغییرکرد و در جلساتی وزارت ورزش قول داد که از نظر مالی تیم ملی را حمایت کند و امکانات مورد نظر سرمربی را در اختیارش قرار دهد. این قول و قرارها هرچند پس از یکی دوماه پر سروصدا رخ داد اما در نهایت سبب شد همه مطمئن شوند که سرمربی مشکلی برای ادامه کار ندارد.

 

با این همه فقط چند روز بعد مشخص شد که مشکل مالیاتی سرمربی تیم ملی بسیار حادتر از این حرف هاست و معلوم نیست او چه زمانی تهران را ترک می کند.کی روش در برهه ای با اعلام اینکه در تهران گروگان گرفته شده خبر داد که از ماجرا ناراحت است اما از همان مصاحبه هم 2 هفته ای می گذرد و او همچنان در تهران به سر می برد. ناگفته می شود پیش بینی کرد که مرد پرتغالی از شرایط بسیار ناراضی است . اما سکوت او شایعات را بیشتر کرده.

 

منابع نزدیک به وزارت ورزش خبر می دهند که در هفته اخیر این ترس وجود داشته که سکوت کی روش به خاطر تصمیمی است که گرفته . این شایعه در حول و حوش ساختمان وزارت ورزش بارها شنیده شده که کی روش منتظر خروج از ایران است تا دیگر به تهران باز نگردد . حتی وزارتخانه در این مدت مشاوره هایی حقوقی داشته در مورد اینکه چطور پس از خروج از سرمربی تیم ملی به فیفا شکایت کند.

اینکه کی روش از ایران برود و بازنگردد با توجه به اخباری که در مورد پیشنهادهایش منتشر شده کمی عجیب به نظر می رسد. او قرارداد خوبی با فدراسیون فوتبال ایران امضا کرده که بعید است به این راحتی ها کنارش بگذارد. اما حتما نکاتی وجود دارد که برخی از مدیران نزدیک وزارتخانه از ماجرای ترک تیم ملی توسط کی روش صحبت می کنند. 

برگرفته از: عصر ایران
گردآوری و تنظیم:گروه ورزش پرشین پرشیا
www.persianpersia.com/sport

مروری بر دیگر مطالب 'اخبار ورزشی'تازه های اخبار ورزشی