mobile menu icon
responsive search icon
منوی پرتال پرشین پرشیا
لوگوی سایت پرشین پرشیا
سبک زندگی
سبک زندگی > مد و لباس > مد و لباس-گوناگون >خوش تیپ ها به مهدکودک می روند

خوش تیپ ها به مهدکودک می روند

بخش:مد و لباس-گوناگون

«خوش تیپی» سن و سال نمی شناسد؛ ذات آدمی زیبایی و تمیزی را دوست دارد اما آدم کوچولوهای این عصر و زمانه خیلی بیشتر از ۲، ۳ نسل قبل تر به خوش تیپی اهمیت می دهند، پس نمی توان به آنها کلک زد یا از زیر بار توجه به زیبایی لباس آنها شانه خالی کرد...
با توجه به اینکه فصل پاییز نزدیک است و معمولا کودکان در این فصل راهی مهدکودک می شوند، مطلب این هفته را اختصاص داده ایم به پوشش آنها، البته فقط پوشش بالاتنه. مثل همیشه اول چند مدل را پیشنهاد و بعد نکته هایی را درباره لباس مناسب برای رفتن به مهدکودک را با هم مرور می کنیم.

 


● یک سوئی شرت مناسب
سوئی شرت ها مخصوص این فصل هستند مخصوصا اگر مجبور باشید صبح خیلی زود که هوا خنک تر است با کودک از خانه خارج شوید. اگر به تصویر دقت کنید، می بینید این سوئی شرت ها هم با بلوز چهارخانه و هم با تی شرت های ساده ست شده اند. این مدل لباس را هم برای دخترهای کوچولو و هم برای پسربچه ها پیشنهاد می کنیم.


● یک تی شرتی راحت
اولین پیشنهاد ما برای پسربچه?ها، تی شرت های نخی و راحتی است که می توانید طرح ها و رنگ های مختلف آن را در فروشگاه ها پیدا کنید. با توجه به اینکه فصل پاییز است و هوا رو به خنک شدن می رود، تی شرت های ضخیم تر مناسب تر هستند. البته اگر تی شرتی که می خرید نازک است، می توانید آن را با یک بلوز که روی آن پوشیده می شود، ست کنید که باز هم ۲ حالت وجود دارد؛ می توانید دکمه های بلوز را ببندید و فقط یکی، دو دکمه مانده به یقه لباس را باز بگذارید یا اینکه اصلا دکمه ها را نبندید. مزیت این پوشش این است که اگر فضای داخل کلاس گرم باشد، پسر شما می تواند بلوز رویی را از تنش دربیاورد. به تصویر این پسربچه خوش تیپ نگاه کنید، شاید در نگاه اول به نظر به هم ریخته بیاید اما در حال حاضر این نحوه لباس پوشیدن مد است.

 


● یک کت دخترانه
برای دخترخانم ها این مدل کت ها برای فصل پاییز بسیار مناسب است و خیلی هم رسمی هستند. البته باید به بچه ها حق بدهیم که شاید از این نوع لباس پوشیدن استقبال نکنند چون احساس آزادی را از آنها می گیرد.


● یک تونیک بلند
برای دختربچه های نازنین این تونیک های بلند که معمولا تا نزدیکی های زانو می آیند، پیشنهاد می شود. تاخوردگی سرآستین ها می تواند از خیس شدن لباس آنها هنگامی که دست هایشان را می شویند، جلوگیری کند. در زیر این تونیک می توانید زیرپوشی هم تن بچه ها کنید، مخصوصا اگر احتمال بدهید پارچه لباس تن دخترکوچولوی شما را اذیت می کند.
این مدل تی شرت هم در عین اینکه کاملا پوشیده و ساده است، به خاطر مدل یقه اش خیلی شیک و برازنده است.
به بلوزی که در زیر این سوئی شرت سفید پوشیده شده دقت کنید! ببینید رنگ ها و بلندی قد آن جلوه خاصی به این لباس می بخشد.

 


● یک تیپ مردانه
یک پیشنهاد خیلی خوب برای این فصل جلیقه های بافتنی است که هم نازک هستند و هم گرم و هم اینکه پسر شما را به یک آقای خوش تیپ تبدیل می کنند. رنگ های متنوع این جلیقه ها باعث می شود بتوان آن را به راحتی با هر بلوزی ست کرد. البته هر چه تضاد رنگی بین جلیقه و بلوز بیشتر باشد، جلوه بیشتری پیدا می کند.

مینا افشاری

برگرفته از: www.salamat.ir
گردآوری و تنظیم:گروه سبک زندگی پرشین پرشیا
www.persianpersia.com/lifestyle

مروری بر دیگر مطالب 'مد و لباس-گوناگون'

تازه های مد و لباس-گوناگون