mobile menu icon
responsive search icon
پرتال پرشین پرشیا!
لوگوی سایت پرشین پرشیا
سبک زندگی
سبک زندگی > دکوراسیون >استیکر دیواری چیست؟|استیکر دیواری،ساده ترین راه تغییر دکوراسیون منزل!+تصاویر
دکوراسیون

استیکر دیواری چیست؟|استیکر دیواری،ساده ترین راه تغییر دکوراسیون منزل!+تصاویر

دکوراسیون با استیکر دیواری

پرشین پرشیا-دیوار یکی از جزییات اساسی است که طرح آن می تواند نقش موثری در زیبا سازی فضای داخلی شما ایفا کند، یکی از ابزاری که با کمک آن می توانید تغییرات مقرون به صرفه ای در ظاهر فضای داخلی خود ایجاد کنید استیکر دیواری و یا همان برچسب های دیوار می باشند که با کمترین هزینه می توانند ظاهر منحصر به فردی به فضای داخلی شما  ببخشند، با ما همراه باشید تا شما را با انواع استیکر ها و کاربرد آن در فضاهای مختلف دکوراسیون منزل آشنا کنیم.

استیکر دیواری فضای ورودی
یکی از فضاهای فراموش شده ای که می توانید با تغییر دیوار آن به سادگی جلوه منحصر به فردی به آن ببخشید فضای ورودی شما می باشد. با انتخاب یک استیکر دیواری برای فضای ورودی تان می توانید با کمترین هزینه ظاهر متمایزی به ورودی خود ببخشید، در نظر داشته باشید که طرح انتخابی شما برای این فضا حتما با سبک سایر بخش های دکوراسیون تان هماهنگی داشته باشد تا جلوه ی مطلوب را به فضای شما ببخشد.
راهنمای خرید و نصب استیکر,مدل استیکر دیواری

با انتخاب یک استیکر برای فضای ورودی تان می توانید ظاهر متمایزی به ورودی خود ببخشید و آنرا زیبا کنید.

استیکر دیواری پذیرایی
شاید در نگاه اول انتخاب استیکر دیواری برای فضاهای خصوصی تری مانند اتاق خواب و اتاق کودک مناسب باشد، اما باید بگوییم که می توانید با توجه به سبک و تم دکوراسیون خود از استیکر دیواری پذیرایی برای فضای نشیمن خود استفاده کنید. باید توجه داشته باشیدکه سبک، طرح و رنگ این استیکر حتما با مبلمان شما هماهنگ باشید. و فضای انتخابی شما برای نصب این استیکر می تواند فضایی مانند دیوار پشت مبل باشد تا به تواند تاثیر خود را در زیبایی فضای شما داشته  باشد.
استیکرهای دیواری,مدل استیکر دکوری

با توجه به سبک و تم دکوراسیون خود از استیکر دیواری پذیرایی برای پذیرایی خود استفاده کنید.

استیکر دیواری اتاق خواب
بهترین فضا برای استفاده از استیکر دیواری اتاق خواب ها می باشد. استیکر ها می توانند به سادگی جایگزین کاغذ دیواری در فضای شما باشند همچنین می توانید برای پوشاندن نواقص دیوارها مورد استفاده قرار گیرند، در انتخاب استیکر برای فضای اتاق خواب تان دقت کنید که طرح انتخابی تان همسو با تم دکوراسیونی اتاق خوابتان باشد همچنین توجه داشته باشید که فضای انتخابی برای نصب استیکر ترجیحا نقطه ی کانونی فضای اتاق خواب تان باشد تا ظاهر ویژه ای به دکوراسیون تان ببخشد.
استیکر دیواری محل پذیرایی,استیکر فضای ورودی

بهترین فضا برای استفاده از استیکرهای دیواری اتاق خواب ها می باشد

استیکر دیواری اتاق کودک
استیکر دیواری یکی از پر طرفدار ترین تزیینات برای دیوار اتاق کودک به شمار می رود، در انتخاب استیکر مناسب برای اتاق کودک باید توجه داشته باشید که انتخاب تان بر حسب سلایق و علاقه و یا حتی شخصیت محبوب کارتونی فرزندتان انتخاب شود. انتخاب استیکر های سه بعدی هم می تواند جلوه ی خاصی به فضای دکوراسیون کودک شما ببخشد.
تزیین زیبای دیوار,تزیین دیوار با استیکر

انتخاب استیکر های سه بعدی هم می تواند جلوه ی خاصی به فضای دکوراسیون اتاق کودک شما ببخشد

استیکر دیواری آشپزخانه
در انتخاب استیکر دیواری برای آشپزخانه می تواند از طرح های بامزه و فانتزی برای ایجاد جلوه بیشتر در فضا استفاده کنید، باید توجه داشته داشته باشید که طرح مد نظرتان غالبا ساده با رنگ های خنثی و طرح های گرافیکی کوچک باشد تا ظاهر آشپزخانه شما را فانتزی تر کند و جلوه ی بهتری به آن ببخشد. به طور مثال انتخاب چنین طرح هایی برای وسیله ای مثل یخچال می تواند جلوه ی منحصر به فرد و فانتزی به دکوراسیون شما ببخشد.
مدل استیکر دیواری, مدل استیکرهای پذیرایی

در انتخاب استیکر دیواری برای دیوار آشپزخانه می تواند از طرح های بامزه و فانتزی استفاده کنید

استیکر دیواری سرویس بهداشتی
یکی از فضاهایی که به خوبی می توانید با کمک استیکرهای دیواری ظاهر آن را تغییر دهید فضای حمام و سرویس بهداشتی شما می باشد. با انتخاب استیکر های دیواری طرح کاشی به سادگی می توانید ظاهر سرویس بهداشتی خود را با کمترین هزینه تغییر دهید، این استیکر های دیواری می تواند در طرح ها و نقش های متفاوت جلوه ی منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی شما ببخشد.
مدل استیکر,راهنمای خرید استیکر دیواری

با انتخاب استیکرهای طرح کاشی می توانید ظاهر سرویس بهداشتی خود را با هزینه کم به شکل زیبا تغییر دهید.

گردآوری و تنظیم:گروه سبک زندگی پرشین پرشیا
www.persianpersia.com/lifestyle

منبع:bigbangpage.com/بیتوته

Wednesday 8th of February 2017 20:21:10_______۱۳۹۵-بهمن-۲۰

مروری بر دیگر مطالب 'دکوراسیون'تازه های دکوراسیون