mobile menu icon
responsive search icon
منوی پرتال پرشین پرشیا
لوگوی سایت پرشین پرشیا
فرهنگ و هنر
فرهنگ و هنر > موسیقی > گروههای موسیقی غیر ایرانی >گروه رولینگ استونز بزودی یک کتاب تصویری منتشر می کند

گروه رولینگ استونز بزودی یک کتاب تصویری منتشر می کند

بخش:گروههای موسیقی غیر ایرانی

گروه رولینگ استون تصمیم دارد در پنجاهمین سالروز آغاز به کار خود بر روی صحنه، یک کتاب منتشر کند .عکسهای چاپ شده در این کتاب ، چگونگی به شهرت رسیدن این گروه را به تصویر می کشد.

 


بنا به گزارش خبرگزاری رویترز ، این کتاب تصویری که "رویلینگ استون :۵۰" نام دارد، در تاریخ ۱۲ ژوئیه سال ۲۰۱۲ منتشر خواهد شد . دقیقا" پنجاه سال پیش در چنین روزی اعضای گروه رولینگ استون برای اولین بار در کلاب مارکویی واقع در خیابان آکسفورد به روی صحنه رفتند و برنامه اجرا کردند .


میک جگر ، خواننده اصلی این گروه ، کیت ریچاردز ، نوازنده گیتار ، رونی وود ، نوازنده باس و چارلی وست ، نوازنده درام این گروه مشهور در یک بیانیه دست جمعی گفتند:"این کتاب ، ۵۰ سال فوق العاده اززندگی گروهی ما را به تصویر می کشد. این کتاب با نظارت اعضای گروه ما تهیه شده است و شامل بهترین عکسهای موجود در آرشیو ما و منابع دیگر است."

 


این کتاب که توسط انتشارات "تیمز و هادسن" در بریتانیا چاپ می شود ، شامل ۷۰۰ تصویر دیدنی از این گروه مشهور و محبوب است.بسیاری از عکسهای کتاب "رولینگ استون : ۵۰" از آرشیو "دیلی میرر تابلوید" گرفته شده است. این روزنامه بزرگترین مجموعه عکسهای رولینگ استون را دارد.بسیاری از طرفداران این گروه امیدوارند که گروه محبوبشان به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس خود یک تور جهانی برگزار کند . اگرچه برخی از اعضای این گروه اعلام کرده اند که احتمال برگزاری یک تور توسط این گروه وجود دارد اما هنوز هیچ اطلاعیه رسمی مبنی بر برگزاری تور توسط این گروه ، منتشر نشده است و هنوز روابط جگر و ریچارد در هاله ای از ابهام است .


هر جلد کتاب "رولینگ استون :۵۰" که ۳۵۲ صفحه دارد به مبلغ ۴۸ دلار در بریتانیا فروخته خواهد شد.

 

 

مترجم: فرشته مشاور

برگرفته از: aftabir.com
گردآوری و تنظیم:گروه فرهنگ و هنر پرشین پرشیا
www.persianpersia.com/artandculture

مروری بر دیگر مطالب 'گروههای موسیقی غیر ایرانی'تازه های گروههای موسیقی غیر ایرانی