mobile menu icon
responsive search icon
منوی پرتال پرشین پرشیا
لوگوی سایت پرشین پرشیا
فرهنگ و هنر
فرهنگ و هنر > سینما > سینمای جهان >زیباترین چشم ها در میان ستارگان زن جهان متعلق به چه کسانی است؟| تصاویر

زیباترین چشم ها در میان ستارگان زن جهان متعلق به چه کسانی است؟| تصاویر

بخش:سینمای جهان
خبرهای سلیبریتی

چشمها بدون تردید نقش مهمی در زیبایی چهره دارند در این مقاله در باره شغل و تولد 16 سوپر استار که چشمان بسیار زیبایی دارند آشنا میشوید.
ستاره ها همیشه از زوایای گوناگون مورد انتقاد دیگران قرار می گیرند. از اندام، رژیم غذایی، مهارت و لباس هایشان که بگذریم، این بار چشم های آنها مورد توجه قرار گرفته است. اگر دوست دارید بدانید که زیباترین چشم ها در میان ستارگان زن جهان متعلق به چه کسانی است، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

آنجلینا جولی

تاریخ تولد:1975

محل تولد: لس آنجلس، آمریکا

حرفه: بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-آنجلینا جولی

 

مگر می شود از چشم های زیبا صحبت کرد و نام آنجلینا جولی را با آن چشمان آبی اش به زبان نیاورد؟ جدا از نقش آفرینی زیبا، کمک های خیرخواهانه و لب های برجسته آنجلینا، چشم های زیبای او نیز جزو یکی از جذابیت هایش است. او بارها و بارها توسط مجله‌ ها و مراسم‌ مختلف به عنوان زیباترین، جذاب ترین و بهترین مادر بازیگر انتخاب شده است.


آیشواریا رای

تاریخ تولد: 1973

محل تولد: کارناتاکا، هند

حرفه: بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-آیشواریا رای

 

آیشواریا رای دختر شایسته‌ دنیا در سال ۱۹۹۴ بود، بنابراین تعجبی ندارد که زیبایی او نیز زبانزد خاص و عام باشد. نگاه جذاب این ستاره هندی با تن سبز-آبی اش جای خود را در میان قلب میلیون ها انسان باز کرده است.


امبر هرد

تاریخ تولد: 1986

محل تولد: تگزاس، آمریکا

حرفه: بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-امبر هرد

 

یکی دیگر از ستاره هایی که چشم های زیبایی دارد، امبر هرد است. این را ما تنها نمی گوییم، بلکه نسبت طلایی زیبایی نیز این را ثابت کرده که چهره این ستاره جزو کامل ترین و زیباترین چهره های جهان است، بنابراین طبیعی است که او چشمهایی زیبایی نیز داشته باشد. با نگاهی به تصویر او، شما هم به این واقعیت پی می برید.


جی جی حدید

تاریخ تولد: 1995

محل تولد: لس آنجلس، آمریکا

حرفه: مدل
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-جی جی حدید

 

می توان چندین صفحه درباره زیبایی جی جی حدید و چشم های سبز- آبی اش نوشت. این مدل آمریکایی نه تنها با اندام زیبایش بلکه با چشم های گیرایی که دارد، در تبلیغات مشهورترین برندها و کت واک ها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.


میلا کونیس

تاریخ تولد: 1983

محل تولد: چرنیوتسی، اکراین

حرفه: بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-میلا کونیس

 

میلا کونیس از سن 15 سالگی بازیگری را آغاز کرد و حال تبدیل به یکی از جذاب ترین زنان جهان شده است. اگرچه او دارای ناهم‌رنگی عنبیه است، بدین معنی که هر چشمش رنگی به خصوص دارد. چشم چپ او سبز رنگ و چشم راستش کمی تیره تر و قهوه ای تر است، اما این موضوع چیزی از جذابیت چشم های او کم نمی کند.


آدریانا لیما

تاریخ تولد: 1981

محل تولد: برزیل

حرفه: مدل
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-آدریانا لیما

 

چشم های آبی آدریانا لیما، ما را یاد سواحل برزیل، جایی که او متولد شده است، می اندازد. اینطور به نظر می رسد که چشم های او مانند یک آهنربا آدم را جذب می کند. این ستاره ویکتوریا سیکرت در سن 36 سالگی، چهره تبلیغاتی برندهایی چون میبلین، کیا موتور و... شده است.


شارلیز ترون

تاریخ تولد: 1975

محل تولد: جنوب آفریقا

حرفه: مدل/ بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-شارلیز ترون

 

شاید زمانی که صحبت از زیبایی ستاره ها می شود، شارلیز ترون اولین فردی است که به ذهن تان خطور می کند. بله طبیعی است. او نه تنها یک مدل و هنرمندی تواناست، بلکه با چشم های سبز رنگ اش نیز طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده به طوری که به یکی از مطرح ترین ستاره های دنیای هالیوود تبدیل شده است.


مگان فاکس

تاریخ تولد: 1986

تاریخ تولد: تنسی، آمریکا

حرفه: مدل/ بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-مگان فاکس

 

چه کسی است که بتواند از مگان فاکس چشم بردارد؟ اگر چه تمام اعضای صورت او زیبا و جذاب است اما از چشم های آبی او نمی توان گذشت. طبق گزارشات، او یکی از جذاب ترین چهره ها را در میان هالیوودی ها دارد.


مارگو رابی

تاریخ تولد: 1990

محل تولد: استرالیا

حرفه: مدل/بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-مارگو رابی

 

یکی دیگر از چشم آبی های هالیوودی، مارگو رابی است. این بازیگر و تهیه کننده استرالیایی بیشتر به خاطر نقش اش در فیلم «گرگ وال استریت» شهرت دارد. 


الیزابت تیلور

تاریخ تولد: 1932

محل تولد: انگلیس

حرفه: بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-الیزابت تیلور

 

هالیوود هیچگاه ستاره ای چون الیزابت تیلور را از یاد نمی برد. نه تنها شخصیت، بلکه زیبایی ظاهری اش نیز او را در دل میلیون ها انسان جا کرده است. چشم های متمایل به بنفش او هیچگاه از یاد مردم نمی رود.


پنه لوپه کروز

تاریخ تولد: 1974

محل تولد: اسپانیا

حرفه: مدل/ بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-پنه لوپه کروز

 

آیا نقصی در چهره پنه لوپه کروز می بینید؟ این ستاره چنان محبوبیتی در دنیای هالیوود دارد که دیگر ستاره ها حسرت اش را می خورند. از زیبایی شخصیتی او که بگذریم، چشم هایش جذابیتی دارند ک نمی توان نادیده گرفت.


آدری هپبورن

تاریخ تولد: 1929

محل تولد: بلژیک

حرفه: بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-آدری هپبورن

 

مهم نیست که چند بازیگر آمدند و رفتند، آدری هپبورن جزو ستاره هایی است که هیچگاه از یاد نمی رود. این هنرپیشه باریک‌اندام و خوش‌پوش، به‌خاطر زیبایی فریبنده، ایفای نقش ماهرانه و در عین حال معصومانه‌اش در فیلم‌ها و اقدامات بشردوستانه‌اش برای کودکان نیازمند، شهرت داشت. هپبورن همچنین چهار بار نامزد جایزه اسکار شد و در سال ۱۹۵۳ موفق به بردن جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم «تعطیلات رومی» شد. یکی دیگر از فاکتورهایی که او را جذاب کرده چشم هایش است که رنگ واقعی آن را ترکیبی از رنگ های سبز، خاکستری و آبی می دانند.


اولیویا وایلد

تاریخ تولد: 1984

محل تولد: نیویرک، آمریکا

حرفه: بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-اولیویا وایلد

 

اگر چه اولیویا وایلد توانایی زیادی در بازیگری دارد اما از جاذبه چشم هایش برای جذب طرفداران بیشتر، نمی توان گذشت. او نیز دچار ناهم‌رنگی عنبیه است. از این رو رنگ چشم هایش، با توجه به نور خورشید، از طیف های خاکستری تا سبز، تغییر رنگ می دهد.


کایرا نایتلی

تاریخ تولد: 1985

محل تولد: انگلستان

حرفه: بازیگر
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-کایرا نایتلی

 

جدا از استخوان های فک کایرا نایتلی که فرمی زیبا و فشنی دارد، چشم های او نیز از جذابیت بالایی برخوردار است. او با زیبایی و توانایی های که در صنعت بازیگری دارد، توانست خودش را در میان بهترین بازیگران هالیوودی قرار دهد.


اسکارلت جوهانسون

تاریخ تولد: 1984

محل تولد: نیویورک، آمریکا

حرفه: بازیگر

ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-اسکارلت جوهانسون

 

بازیگر قدرتمند و دوست داشتنی، اسکارلت جوهانسون، یکی از زیباترین چشم ها را دارد. او با چشم های سبز رنگ اش که با پوست صورت اش هماهنگی خاصی دارد، توانسته خود را در این لیست جای دهد.


کایلی جنر

تاریخ تولد: 1997

محل تولد: لس آنجلس، آمریکا

حرفه: کارآفرین
ستارگان زن جهان که چشمان زیبایی دارند-کایلی جنر

 

کایلی جنر هنرپیشه، کارآفرین و شخصیت شبکه های اجتماعی است که در مجموعه تلویزیونی «پابه‌پای خانواده کارداشیان» درخشید. اگر چه او عمل های زیبایی زیادی را روی صورت خود انجام داد اما یکی از اعضای صورت اش که زیبایی طبیعی دارد، چشم هایش است. چشم های قهوه ای تیره او با فرم زیبایی که دارد، در کنار مژه های بلندش، همگی بر جذابیت و محبوبیت او افزوده است.

برگرفته از: برترینها/بیتوته
گردآوری و تنظیم:گروه فرهنگ و هنر پرشین پرشیا
www.persianpersia.com/artandculture

مروری بر دیگر مطالب 'سینمای جهان'

مطالب پیشنهادی:
تازه های سینمای جهان