mobile menu icon
responsive search icon
منوی پرتال پرشین پرشیا
لوگوی سایت پرشین پرشیا
فرهنگ و هنر
فرهنگ و هنر > موسیقی > خبر موسیقی >یادداشت همایون شجریان برای شکوه بی تکرار پدرش و یک نوجوان واکسی+عکس

یادداشت همایون شجریان برای شکوه بی تکرار پدرش و یک نوجوان واکسی+عکس

بخش:خبر موسیقی
Wednesday 13th of September 2017 18:29:35_______۱۳۹۶-شهريور-۲۲
خبر موسیقی,همایون شجریان

به گزارش پرشین پرشیا به نقل از ایلنا، همایون شجریان که امروز آخرین اجرای کنسرت نمایش "سی" را در کاخ سعدآباد روی صحنه خواهد برد طی یادداشتی به برخی حواشی این برنامه پرداخت. این خواننده در یادداشت خود آورده است:

"دوستان و عزیزانم، این شب ها در خدمت شما نازنینان، از برکت وجود پرمهرتان عجیب ترین و بهترین اتفاقات زندگى را تجربه می کنم. از دورانى که در کنار شکوه بى تکرار پدر بر صحنه، با جادوى آوازش مست و مبهوت می شدم تا امروز که همچنان وقتى بر صحنه هستم زیر سایه او هستم، هر تشویقى که سهم من کردید و مى کنید را تقدیم او(محمد رضا شجریان) مى کنم که تنها قطره اى هستم پیش دریاى هنرش. یک شب دیگر کنسرت نمایش سى، سى اجرایش کامل می شود و به پایان مى رسد، و دلتنگى هاى من براى عادت دیدار و نفس شما سروران، و هنرمندان و عوامل یک دل سى فرا مى رسد.

در شب هایى که گذشت، آشنایان زیادى تلاش کردند براى کنسل شدن و دوستان زیادى با آگاهى از زحمات کشیده شده و دانستن قدر شور و شوق مردم، تمام قد ایستادند تا سى راهش را ادامه دهد و میزبان شما دوستدارن هنر و فرهنگ باشد، همچنین در ساعات اجرا، عزیزان مجموعه پلیس در نظم بخشیدن به ترافیک و عبور و مرور شهر از دل و جان مایه گذاشتند تا بی هیچ چشم داشت و منتى یار و یاورمان باشند، و همسایگان محترم که با صبر و بزرگوارى تحمل کردند صدا و شلوغى راه تا منزل شان را، که اگر لطف همگى نبود ادامه کار ممکن نبود.


نمى دانم معشوق برایمان چه بخواهد، تمام سعى مان را خواهیم کرد تا در چند ماه آینده با تکرار سى در مکان دیگرى درخدمتتان باشیم. و اما این پسر که در عکس مى بینید، یکی از با عشق ترین و با غیرت ترین جوانان شهرمان است، من آخرین بار ایشان را در کنسرت برج میلاد خود دیده بودم و حالا چندین بار است که در این اجراها مى بینم، چون به قول خودش از علاقه مندان من است و رفیق من. شغلش این است که گاهى در پمپ بنزین ولنجک و گاه در دیگر نقاط شهر تهران کفش واکس می زند و واکس مى فروشد. دیشب خواست تا با خودم برسانمش به میدان تجریش و هم کلام شویم، کنجکاوش شدم و همراه شدیم، در پیچ و خم سوالات فهمیدم مغرور تر از آن است که چیزی بخواهد جز یک چیز، که دوستانش باور کنند او رفیق من است و تنها همین. به پاس یک لحظه شاد شدن غمى که در عمق وجودش از من پنهان مى کرد و به پاس آن جمله که گفت مگر من مرده باشم که بگذارم مادرم و خواهرم کار کنند این عکس با او را انتخاب کردم، که دوستى با من افتخار نیست. همیشه شاد باشید و همیشه سلامت در کنار عزیزانتان.

همایون شجریان و واکسی نوجوان

برگرفته از: ایلنا
گردآوری و تنظیم:گروه فرهنگ و هنر پرشین پرشیا
www.persianpersia.com/artandculture

مروری بر دیگر مطالب 'خبر موسیقی'

مطالب پیشنهادی:
تازه های خبر موسیقی