mobile menu icon
responsive search icon
پرتال پرشین پرشیا!
لوگوی سایت پرشین پرشیا
فرهنگ و هنر
فرهنگ و هنر > اخبار فرهنگی هنری >محمدرضا هنرمند، عضو هیات داوران جشنواره فجر: افخمی وارد بازی خطرناکی شد؛ او توان ادامه این بازی کثیف را ندارد
اخبار فرهنگی هنری

محمدرضا هنرمند، عضو هیات داوران جشنواره فجر: افخمی وارد بازی خطرناکی شد؛ او توان ادامه این بازی کثیف را ندارد

اخبار فرهنگی هنری

هنرمند که خود از کارگردان باسابقه است، با اشاره به طرح ماجرای دوتابعیتی بودن داوران جشنواره فجر از سوی افخمی اظهار داشت: بهروز افخمی وارد بازی خطرناکی شد. بعید است توان ادامه این بازی کثیف را  داشته باشد.

وی افزود: او نه تنها بر روی آنتن رسانه­ ی به اصطلاح ملی وارد حریم خصوصی دیگران شد بلکه با وارد کردن اتهامات بی پایه و اساس و سراسر دروغ  خود آسیب جدی به استقلال داوران  وارد کرد. من قاطعانه می­گویم که اتهامات افخمی را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهیم کرد.

هنرمند در واکنش به برخی انتقادات مطرح شده دیگر گفت: و نکته مهم دیگر گفته می شود که عده ای از فیلمسازان سال هاست در سینما فعالیت نمی کنند ولی در ترکیب هیات داوران حضور دارند. معتقدند این افراد از سینمای امروز بی اطلاع هستند.

وی با اشاره مجدد به افخمی اضافه کرد: کار کردن اشکال مختلف دارد. یکی مثل آقای افخمی کار می ­کند، یکی هم مثل من ترجیح می ­دهد تا حساب شده و محتاط تر کار کند. فرقش به نفع بیت المال و پول مردم است.

هنرمند ادامه داد: آقای افخمی برای اینکه کار کند از جیب بیت المال میلیاردها تومان برمی­ دارد، به بهانه­ ی ساختن زندگی حضرت امام خمینی(ره) فیلمی می ­سازد و روی جعبه­ های آن می­ نویسد «فرزند صبح» بعد آن را در انبار می­گذارد و به سرعت به کانادا می رود. اگر اسم این کار است و فیلمسازی، من ترجیح می ­دهم نه کار کنم و نه فیلمساز باشم. در این صورت لااقل آسیبی به چهره و شخصیت بزرگترین مرد دوران معاصرم نمی­ زنم و پول بیت المال را هم می­ گذارم تا در جیب مردم فقیرم بماند.

گردآوری و تنظیم:گروه فرهنگ و هنر پرشین پرشیا
www.persianpersia.com/artandculture

منبع:انتخاب

Wednesday 15th of February 2017 12:32:00_______۱۳۹۵-بهمن-۲۷

مروری بر دیگر مطالب 'اخبار فرهنگی هنری'تازه های اخبار فرهنگی هنری